qubiksystem

qubiksystem

Witamy!

Choć pod marką QUBIK działamy krótko, bo od 2017 roku, bazujemy na ponad 7 letnim doświadczeniu w oferowaniu naszym klientom najlepszych, dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań, w zakresie zabezpieczania przestrzeni ładunkowych w pojazdach dostawczych. Stworzyliśmy QUBIK, aby móc zaproponować jeszcze lepszą, szybszą i najwyższej jakości usługę zabudowy Waszego furgonu.

Dzięki zastosowaniu oryginalnych akcesoriów oraz certyfikowanych materiałów gwarantujemy bardzo długie i bezawaryjne użytkowanie. Stawiamy na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania!

Cały czas rozszerzamy naszą ofertę, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do Waszych potrzeb zwiększając jeszcze bardziej zadowolenie z użytkowania pojazdów dostawczych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

korzyści dla Ciebie

Co możemy zrobić dla Twojego Biznesu?

Jeżeli użytkujesz w swojej firmie pojazdy dostawcze, pokażemy Ci jak sprawić, aby Twoja praca oraz wygoda w codziennym użytkowaniu była jeszcze lepsza, przyjemniejsza, bezpieczniejsza, a na końcu jeszcze się Tobie opłaciła!

Zabezpieczenie powierzchni ładunkowej Twojego furgonu mogłoby się wydawać mało istotną sprawą, natomiast ma bardzo duże znaczenie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, najlepszej jakości certyfikowane materiały oraz oryginalne akcesoria zapewnią Tobie satysfakcję w codziennej pracy.

Kupując samochód użytkowy otrzymujesz go bez żadnych zabezpieczeń przestrzeni ładunkowej.

Podłoga to blacha perforowana, która tworzy nierówną i śliską powierzchnię uniemożliwiającą odpowiednie i bezpieczne przewożenie ładunku. W dodatku bardzo szybko się rysuje!

Ściany to niezliczona ilość „zakamarków” w konstrukcji – ostrych i niebezpiecznych. Wszędzie się brudzi!

Zabudowa całej przestrzeni użytkowej pozwala zwiększyć codzienny komfort Twojej pracy!

Nasza podłoga to materiał bardzo wytrzymały, antypoślizgowy, który tworzy równą powierzchnię w całym Samochodzie. Zaczepy transportowe są umieszczone w specjalnych miseczkach schowanych w zabudowie.

Zabezpieczenie ścian w busie  zapewnia łatwe utrzymanie czystości oraz chroni elementy karoserii przed wgnieceniami i zarysowaniami!

Twój nowy samochód

samochód po kilku latach użytkowania

Samochód po kilku miesiącach użytkowania

twoje auto z naszą pomocą